Obstarávanie softvéru s pridanou hodnotou

S & T CEE Holding udržiava dlhodobé partnerstvá s mnohými renomovanými výrobcami softvéru a podporuje zákazníkov pri výbere vhodných licenčných modelov. Zabezpečenie súladu so softvérovou politikou z  dlhodobého hľadiska a optimalizácia nákladov prostredníctvom inteligentného obstarávania je práve tak súčasťou ponuky služieb, ako aj rýchly vývoj optimálnych licenčných modelov za atraktívne ceny.

S & T ako poskytovateľ Microsoft Tier 1 Cloud Solution ponúka celú produktovú škálu Microsoft 365, Office 365 a Azure. Od S & T CEE Holding je možné získať licencie spoločnosti Microsoft aj na účely vzdelávania: Kontron AG je autorizovaný vzdelávací partner (AEP).

Software

Enormný nárast licenčných nákladov?

Bez ohľadu na to, či spoločnosti investujú do IT infraštruktúry alebo sa vydávajú cestou cloudu, predpokladom fungovania je používanie softvérových produktov. Rastúce požiadavky na flexibilitu, zvyšujúca sa rozmanitosť používaných softvérových produktov a stále zložitejšie licenčné predpisy často predstavujú pre spoločnosti veľké výzvy. Legálne licencovanie, kompletný inventár a nákladovo najefektívnejšia prevádzka sú len niektoré z nich.

Odborníci S & T CEE Holding a špecializovaní partneri pomáhajú pri plnení týchto požiadaviek. Dôraz sa kladie na produkty v prostredí Microsoft (ako napríklad produktová rada Office 365), licencovanie softvéru v oblasti dátových centier (Microsoft SPLA), produkty Linux (Red Hat) a produkty od VMware alebo Trend Micro.

Choose language