Ponuka S & T CEE Holding

Ako súčasť nadnárodnej skupiny a jedna z popredných IT spoločností na Slovensku, S & T CEE Holding ponúka rozmanité pracovné výzvy v celej škále IT relevantných oblastí. Priamy kontakt s výrobcami a dodávateľmi najnovších technológií, implementácia inovatívnych projektov a spolupráca so širokou bázou zákazníkov z rôznych priemyselných odvetví sú len niektoré z faktorov, ktoré poháňajú vpred tím pracovníkov S & T CEE Holding nasledujúc slogan „We love IT“.

Všetkým svojim zamestnancom, bez ohľadu na pracovné zaradenie, S & T CEE Holding ponúka kultúru otvorenej komunikácie, možnosť prispieť vlastnými návrhmi a nápadmi, ako aj modernú a priateľskú pracovnú atmosféru, ktorá zaručuje výbornú spoluprácu, aj keď projekty a každodenné podnikanie sú často veľmi náročné. Práve preto je na rôznych interných firemných podujatiach kladený dôraz na spoločnú zábavu a relax.

S & T CEE Holding ponúka svojim zamestnancom moderné modely pracovného času s flexibilnou pracovnou dobou, ako aj možnosť pracovať v režime práce z domu. Pre profesionálny aj osobnostný rozvoj spoločnosť ponúka príležitosti ďalšieho vzdelávania v rámci skupiny S & T alebo možnosť individuálneho programu školení a ďalšieho vzdelávania.

Odštartujte svoju kariéru!

Firemné hodnoty a pravidlá

Firemná kultúra spoločnosti S & T CEE Holding sa vyznačuje plochou organizačnou štruktúrou, príjemnou pracovnou atmosférou, tímovým duchom a možnosťou priamo prispievať k úspechu spoločnosti pri vysokej miere osobnej zodpovednosti. Zamestnanci sú základom úspechu spoločnosti a svoj postoj k svojim kolegom, zákazníkom a partnerom stavajú na nasledovných hodnotách spoločnosti:

S&T Hodnoty

Zamestnanecké benefity

  • Stravovacie poukážky, pitný režim
  • Flexibilný pracovný čas
  • Kontinuálne vzdelávanie
  • Oddychová a relaxačná zóna
  • Fitness, program Multisport
  • Zamestnanecké a športové podujatia
  • Rekreačné poukazy
  • Zvýhodnený nákup kancelárskej techniky
  • Používanie notebookov a mobilných telefónov na súkromné účely
  • Family Package - zvýhodnené balíky služieb mobilného operátora pre rodinných príslušníkov


Vaše časté otázky

Ako sa môžem uchádzať o prácu v S & T CEE Holding? 

Najlepšie je poslať príslušné dokumenty vo formáte PDF na adresu .

Aké dokumenty mám poslať pri uchádzaní sa o pracovnú pozíciu?

Tešíme sa na zmysluplný motivačný list, podrobný a zrozumiteľný životopis, relevantné dokumenty, ako napríklad doklad o dosiahnutom akademickom a profesionálnom vzdelaní (školské vysvedčenia, pracovné certifikáty atď.), ako aj informácie o očakávanej mzde a najskoršom možnom dátume nástupu.

Ako dlho trvá spracovanie mojej žiadosti a ako funguje výberový proces?

Personálne oddelenie preverí každú žiadosť v najkratšom možnom čase a zároveň sa koordinuje s príslušným oddelením, či kandidát bude pozvaný na osobný pohovor. Snažíme sa čo najskôr informovať žiadateľov o nároku na postupe do druhého kola.

Ako funguje pracovný rozhovor?

Na pohovor by ste si mali rezervovať približne hodinu. Pohovory vedieme ako otvorený dialóg. Na jednej strane slúži na získanie informácií o vašej osobe a predchádzajúcej kariére, a tiež o vašich vedomostiach a zručnostiach. Na druhej strane máte tiež možnosť lepšie spoznať spoločnosť S & T CEE Holding ako potenciálneho zamestnávateľa.

Je možné urobiť prvý pohovor online?

Uchádzači o zamestnanie žijúci v zahraničí majú možnosť uskutočniť počiatočný pohovor prostredníctvom Skype alebo Skype for Business.

Bude sa moja žiadosť posudzovať ako dôverná?

Spoločnosť S & T CEE Holding pripisuje veľký význam dôvernosti a ochrane údajov. Preto sa s odoslanými  údajmi a dokumentmi bude zaobchádzať rovnako prísne.  Bez vášho súhlasu nebudeme kontaktovať nikoho mimo skupiny S & T. Aj v rámci skupiny bude vaša žiadosť poslaná iba na preskúmanie možných alternatívnych použití.

Na koho sa môžem obrátiť v prípade ďalších otázok?

Personálne oddelenie spoločnosti S & T CEE Holding vám ochotne odpovie na všetky vaše otázky týkajúce sa pracovných ponúk a procesov prihlasovania a výberu. Jednoducho nás kontaktujte na: hr@snt.sk alebo na tel. čísle: +421 258 273 111.

Má S & T CEE Holding pravidlá obliekania? Ako sa mám obliecť na pohovor?

V S & T CEE Holding nie je predpísaný dress kód, väčšina kolegov je oblečená neformálne. V prípade stretnutia so zákazníkom by mal byť odev formálny a zodpovedať pracovnej pozícii príslušného zákazníka. Na pohovor by ste sa mali obliecť v závislosti od pozície, o ktorú sa uchádzate, ale dôležité je, aby ste sa cítili pohodlne. 

Na webstránke som nenašiel vhodnú pracovnú pozíciu. Môžem sa naďalej uchádzať o prácu v S & T CEE Holding?

Neustále hľadáme nové talenty a pravidelne zverejňujeme nové inzeráty na webstránke a na pracovných portáloch. Jednoducho nás sledujte a občas skontrolujte našu webovú stránku. Alebo nás kontaktujte s vašou špeciálnou požiadavkou na adrese hr@snt.sk

Kontakt 

V prípade záujmu pracovať v spoločnosti S & T CEE Holding, zašlite Váš životopis v slovenskom prípadne anglickom jazyku spolu s písomným Súhlasom so spracovaním osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov na e-mailovú adresu hr@snt.sk

Tel.: +421 258 273 111

E-mail: hr@snt.sk

Choose language