Na správnom hardvéri záleží

Slogan „We love IT“ znamená nielen prvotriedne, špecializované služby, ale aj vynikajúce portfólio produktov pokrývajúce takmer všetky požiadavky zákazníkov od serverových systémov až po príslušenstvo.

Komplexné poradenstvo v oblasti hardvérových produktov a presales služieb v oblasti výberu, veľkosti a konfigurácie produktov, a aj efektívnej logistiky, patria medzi kľúčové kompetencie spoločnosti S & T CEE Holding.

Portfólio služieb v tejto oblasti zahŕňa okrem obstarávania hardvéru aj projektovo-špecifické uskladnenie IT zariadení a ďalšie služby, ako sú financovanie (prenájom/lízing), predinštalovanie alebo údržba alebo poskytovanie IT produktov formou riadených služieb

IT-Produkte

Všetko pre vašu IT infraštruktúru

Flexibilná a efektívna logistika spoločnosti S & T CEE Holding zaisťuje, že výrobky sú v správnom čase na správnom mieste, a že sú spoľahlivo poskytované ďalšie služby špecifické pre určitého zákazníka ako uskladnenie, predinštalovanie a iné. V prípade mnohých produktov má spoločnosť S & T CEE Holding oprávnenie na poskytovanie záručných služieb.

S & T CEE Holding udržiava dlhodobé partnerstvá s mnohými výrobcami, z čoho majú úžitok zákazníci vo forme kvalifikovaného poradenstva a atraktívnych cien. Medzi týchto partnerov patria: Cisco, Dell EMC, Fujitsu, Hewlett Packard, Hewlett Packard Enterprise, Honeywell, IBM, Lenovo, Microsoft, Samsung alebo Zebra a ďalšie.

Od kancelárskych po profesionálne tlačiarne

Ako nezávislý poskytovateľ viacerých značiek, S & T CEE Holding pracuje v oblasti tlačových systémov s mnohými renomovanými výrobcami. Okrem rozsiahleho portfólia produktov pre tlač spoločnosť ponúka  širokú škálu riešení v oblasti správy tlačového prostredia, vrátane automatizovaných dodávok spotrebného materiálu.

Prvotriedne služby, napríklad v oblasti implementácie, údržby, analýzy tlačového parku a optimalizácie umiestnenia, ako aj softvérové ​​riešenia pre všetky aspekty správy tlače a dokumentov, dopĺňajú komplexný sortiment.

Printing

Choose language