SAP R/3 predstavuje celosvetovo najpoužívanejší štandard v rámci ERP systémov. Je stabilný, univerzálny a obsahuje best practice tisícok spoločností, pričom je možné  ho prispôsobiť individuálnym potrebám zákazníkov. Je to plne integrovaný systém zložený z modulov, pokrývajúci všetky kľúčové podnikové procesy. Zároveň podporuje štandardy v oblasti integrácie, čo umožňuje jeho prepojenie s tretími systémami.

Spoločnosť SAP končí s podporou SAP R/3 v roku 2027, pričom posledná podporovaná verzia je SAP ERP 6.0. EHP8. Nástupcom produktu je SAP S/4HANA.    

Dodávanie kvalitných SAP ERP riešení je našou silnou stránkou. So spoločnosťou SAP spolupracujeme od roku 1993. Podarilo sa nám úspešne zrealizovať viac ako 250 implementačných projektov SAP ERP pre spoločnosti pôsobiace vo väčšine odvetví, ktoré majú zastúpenie na Slovensku a v Českej republike. Silný tím konzultantov a programátorov pomáha našim zákazníkom implementovať nielen best practice procesy SAP EPR, ale zároveň pomáhajú navrhovať a vyvíjať riešenia podporujúce ich špecifické procesy a požiadavky. Zároveň majú naši zákazníci možnosť využiť služby nášho outsourcingového centra a znížiť tak náklady na prevádzku svojich SAP systémov. 

SAP R/3


Choose language